Daly Bulletin

Sunday 4 | Saturday 3 | Friday 2 | Thursday 1

Wednesday 31 | Tuesday 30 | Monday 29

 

-

  • Charity Pairs B Charity Pairs B SHARON DENNISON - DAVID HAWKINS
  • Bracketed Teams III Bracketed Teams III JAN ZINNER - ELI ZINNER - DORIS DUNN - BILL RINGBOM
  • Side Game Side Game VAL KOVACHEV- DOUGLAS FJARE
  • New Life Master New Life Master SCOTT MAGGED Cathedral City, Calif
  • New Life Master New Life Master FINN KOLESNIK Ventura, Calif.
  • New Life Master New Life Master BEVERLY McLEOD Northridge, Calif.
  • Side Game Side Game VAL KOVACHEV- DOUGLAS FJARE
  • Open Pairs Open Pairs VLADISLAV ISPORSKI - FRANCESCA STEDMAN
  • Open Pairs Open Pairs JIM DARVEY - BONNIE BAGLEY
  • Compact Knockout Teams Bracket I Compact Knockout Teams Bracket I THEODORE MAKI - ROSHEN HADULLA - JAN WICKERSHAM - DAVID LODGE
  • Bracketed Teams III Bracketed Teams III MARIA MARSHALL - VICTORIA HAINES - TANAAZ TIMBLO - JAY PATEL
  • 299er Pairs 299er Pairs JANET DOVICHI - JUDY MARCHBANKS
  • New Life Master New Life Master HAL SAUNDERS Santa Barbara Calif
  • New Life Master New Life Master FRANK SWANSON Solvang Calif
  • New Life Master New Life Master FINN KOLESNICK New Grand Life Master WAFIK ABDOU
  • Knockout Teams Bracket III  Knockout Teams Bracket III NORMA FRIEDMAN - LEAH LEVIN - JILL THESMAN - JACLYN HATFIELD
  • Gold Rush Pairs Gold Rush Pairs JEFFREY HARTMANN - BEVERLY McLEOD
  • Knockout Teams Bracket I Knockout Teams Bracket I SHAN HUANG - KEVIN DWYER - COOKIE POTTER - ALEX HUDSON - STEVE WEINSTEIN
  • Bracketed Teams Bracket I Bracketed Teams Bracket I GEOFF HAMPSON - CURTIS CHEEK - HUUB BERTENS - LOU ANN O'ROURKE - MIKE PASSELL - MARC JACOBUS
  • Compact Knockout Teams Bracket III Compact Knockout Teams Bracket III TRACY BOYS - TOM JONES - RUTH BAKER - BARBARA JONES
  • Compact Knockout Teams Bracket II Compact Knockout Teams Bracket II DANIEL SONNER - FINN KOLESNIK - WENJIA YAN - WALTER SHAFER JR.
  • Compact Knockout Teams Bracket  I Compact Knockout Teams Bracket I JOHN RAMOS - BOB ETTER - ALEX KOLESNIK - MITCH TOWNER
  • Open Pairs Open Pairs TRACEY BAUER - WAFIK ABDOU
  • Knockout Teams Bracket III Knockout Teams Bracket III STUART HEMPLE - DEBORAH GOLDSMITH - GARY GRAM - SAUL PRIEVER
  • Gold Rush Pairs Gold Rush Pairs VANDY LESEFKO - STEPEHN LESEFKO
  •  Grand Life Master Grand Life Master WAFIK ABDOU